Siła AMA

03 / 10 / 2022

tagi:

wydarzenia

Siłą włoskiej rodziny jest jej wielopokoleniowe życie i bycie razem, co daje pewność i kontynuację tradycji. Nie dziwi więc, że AMA jako firma rodzinna, założona w 1967 roku we Włoszech przez Luciano Malavolti to dziś 26 firm zatrudniających łącznie 1700 pracowników, obsługujących 10.000 klientów z 43 krajów.

Polski oddział AMA, działający od 2008 roku, kontynuuje włoska tradycję i z sukcesem buduje silną pozycję rynkową pozyskując kolejnych klientów i płynnie obsługując każde zamówienie.

Grupa AMA specjalizuje się w projektowaniu i produkowaniu we własnych fabrykach części do ciągników i maszyn rolniczych. Wysoko wyspecjalizowany park maszynowy, wykwalifikowana kadra i wypracowany know-how to dla nas gwarancja sukcesu i pewność produkowanych części.

Naszą chlubą i dumą są wały przegubowo-teleskopowe, elementy trójpunktowego układu-zawieszenia, bijaki młotkowe i noże bijakowe, talerze, noże do bron i glebogryzarek siedzenia,  oświetlenie, hydraulika siłowa i wiele więcej. Każda z produkowanych w AMA części poddawana jest wnikliwemu procesowi kontroli jakości, dlatego mamy pewność wysokiej jakości sprzedawanych przez nas części.

Pełną ofertę produktów AMA prezentujemy w sklepie www.ama-parts.pl

Naszą ofertę kierujemy do Dealerów (sklepów z częściami rolniczymi) ale również do producentów (OEM), którzy wykorzystują części AMA na pierwszy montaż.

Dlaczego warto współpracować z AMA:

  • Ograniczenie ryzyka
  • Części produkowane w AMA to produkty o najwyższych parametrach i wzmocnionych elementach ścieralnych, a dodatkowo możesz liczyć na ciągłość dostaw i ekspresowy czas realizacji zamówień.
  • Bezpieczeństwo
  • Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm to cechy które wyrównają naszych pracowników, dlatego współpracując z AMA masz pewność współpracy z rzetelnym partnerem handlowym.
  • Dostęp do wiedzy – profesjonalizm
  • Wykwalifikowani pracownicy AMA z szeroką wiedzą produktową szybko wskażą odpowiadający na Twoje potrzeby produkt, a jeśli go nie mamy – wyprodukujemy go dla Ciebie.
  • Oszczędność czasu

Dysponujemy bogatą ofertą produktową, własnym, dobrze zaopatrzonym magazynem, gwarantujemy ciągłość dostaw i ekspresowy czas realizacji złożonych zamówień.
Sprawdź nas!
www.ama-parts.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone AMA POLAND

Strona naturalnie wspierana przez Lemon Concept