AMA GROUP

AMA to marka produkująca części do ciągników, maszyn rolniczych i ogrodniczych od lat.
Własne fabryki, własny zespół inżynierów i praktyków w branży rolniczej, wysokiej jakości materiały używane w produkcji oraz stale monitorowane procesy produkcyjne dają gwarancję trwałych i idealnie dopasowanych części zamiennych.

Firma została założona w 1967 roku Grupa AMA to dziś 26 firm zatrudniających łącznie 1750 pracowników, obsługujących 10.000 klientów z 43 krajów. Wprowadzony system ISO9001:2000 gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów podczas projektowania, produkcji oraz dystrybucji produktów. Orientacja na potrzeby Klienta, etyka w biznesie oraz koncentracja na ciągłym doskonaleniu produktów i usług to cele zapisane w misji grupy AMA, a misja to codzienne działania zatrudnionych ludzi. Podstawowa produkcja skupia się na: komponentach do urządzeń rolniczych, komponentach do urządzeń ogrodniczych, komponentach do urządzeń sektora logistycznego, komponentach do urządzeń typu off-highway vehicles.

Siła AMA to nie tylko mocne i trwałe produkty, to również fachowe doradztwo, partnerskie relacje, błyskawiczna realizacja zamówień i natychmiastowe odpowiadanie na potrzeby rynku. Uzyskujemy to dzięki dobrze zaopatrzonym magazynom zlokalizowanym przy głównych oddziałach Grupy, w tym w Polsce.

  • Jesteśmy firmą rodzinną
  • Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia
  • Wierzymy w innowacyjność
  • Gwarantujemy pełne zaangażowanie
  • Dbamy o każdy szczegół
  • Stawiamy na wysoką jakość

Posiadamy

80000

Pracownicy AMA na świecie

1700

Fabryki AMA we Włoszech

15

Fabryki AMA za granicą

4

Oddziały AMA na świecie

15

Biura handlowe AMA

5

Magazyny AMA w Europie

7

Nasza ofert obejmuje ponad

525000

Misja i wizja

Orientacja na potrzeby Klienta, etyka w biznesie oraz koncentracja na ciągłym doskonaleniu to działania i cele które każdego dnia realizują zatrudnieni w AMA ludzie.

Dla nas rozwój oznacza nie tylko stawanie się coraz większym, ale dostosowywanie się do nowych sytuacji, wyzwań i scenariuszy ekonomicznych.
Naszym celem jest stać się numerem jeden w Europie w dostawie komponentów i wyposażenia do traktorów i maszyn rolniczych, ogrodniczych i OHV.

Wszystkie prawa zastrzeżone AMA POLAND

Strona naturalnie wspierana przez Lemon Concept