AMA GROUP

Założona w 1967 roku Grupa AMA to dziś 26 firm zatrudniających łącznie 1150 pracowników, obsługujących 10.000 klientów z 43 krajów. Wprowadzony system ISO9001:2000 gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów podczas projektowania, produkcji oraz dystrybucji produktów. Orientacja na potrzeby Klienta, etyka w biznesie oraz koncentracja na ciągłym doskonaleniu produktów i usług to cele zapisane w misji grupy AMA, a misja to codzienne działania zatrudnionych ludzi. Tylko w 2012 roku 115 tys. EURO zostało przeznaczone na szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników, co w istocie decyduje o sile grupy AMA, która wciąż planuje ekspansje i dynamiczny rozwój zarówno produktów, jak i kanałów dystrybucji.
Podstawowa produkcja skupia się na:
- komponentach do urządzeń rolniczych,
- komponentach do urządzeń ogrodniczych,
- komponentach do urządzeń sektora logistycznego,
- komponentach do urządzeń typu off-highway vehicles

  • Jesteśmy firmą rodzinną
  • Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia
  • Wierzymy w innowacyjność
  • Gwarantujemy pełne zaangażowanie
  • Dbamy o każdy szczegół
  • Stawiamy na wysoką jakość

Zadowoleni klienci

10000

Napawane grądziele

25000

Fabryki AMA we Włoszech

15

Fabryki AMA za granicą

4

Oddziały AMA na świecie

15

Biura handlowe AMA

5

Magazyny AMA w Europie

7

Nasza ofert obejmuje ponad

525000

Misja i wizja

Dla nas rozwoju to nie tylko stawanie sie coraz większym, ale także dostosowywanie się do nowych sytuacji, wyzwań i scenariuszy ekonomicznych.
Nasz cele - to stać sie nr JEDEN w Europie w dostawie komponentów i wyposażenia maszyn OHV, rolniczych oraz ogrodniczych.
oferujemy produkty i rozwiązania szerokiemu gronu operatorów profesjonalnych i półprofesjonalnych, mających na celu optymalizację procesów operacyjnych, generujących wartość ekonomiczną. Jesteśmy na pierwszym miejscu w wykorzystaniu możliwości rozwoju płynących z systematycznego kontaktu z innowacjami technologicznymi, dystrybucją i rynkiem.

Wszystkie prawa zastrzeżone AMA POLAND

Strona naturalnie wspierana przez Lemon Concept